Only light can drive out darkness

2011 May 3
by admin

I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that”
– Martin Luther King, Jr.
Something to think about in this very difficult situation of keeping our world safe and establishing peace. I send my love and prayers to all of you, and hope that time will heal all hearts.

Originally posted by Charlotte Bruun, a fellow yogini and firekeeper.

20 Responses leave one →
 1. 2019 March 25

  Hi there to all, the contents existing at this web page are in fact awesome for people experience, well, keep up the good work fellows.

 2. 2019 March 30

  Hi,
  I want to tell you that I’m visiting this site ffor a long time annd you post good content.
  I shared yoiur latest post on twitter and got a lot of good feedbacks.

  Hope you put new content soon.

 3. 2019 March 31

  It indeed does take quite some time to find great information like this. Thank you very much.

 4. 2019 April 1

  Question Number. And she did. Legendary bar on Mill’s.

 5. 2019 April 2

  It is an average so not all players see the RTP.

 6. 2019 April 3

  I really like reading an article that will make men and women think.
  Also, many thanks for allowing me to comment!

 7. 2019 April 10

  Posiadasz niesprawny katalizator od jakiegoś samochodu i nie szczególnie wiesz, co z nim zrobić? A może prowadzisz choćby warsztat mechaniczny oraz każdego dnia jesteś zmuszony demontować z aut katalizatory, na które już dosłownie brak Ci miejsca? Będziesz mógł odzyskać środki finansowe z owego urządzenia, jak i równocześnie w sposób maksymalnie bezpieczny i zgodny z prawem jednym słowem się go pozbyć. Posiadamy solidny skup katalizatorów w , który funkcjonuje według obowiązujących standardów prawnych, posiadając wymagane do owego zadania pozwolenia. Możemy odebrać dowolną liczbę katalizatorów. Opłaca się obejrzeć również nasz skup katalizatorów cennik, aby przekonać się na własnej skórze, ile można odzyskać z tej małej części. Dla firm, którzy dostarczają katalizatory w dużych ilościach, oferujemy jeszcze lepsze warunki cenowe.

 8. 2019 April 10

  W dzisiejszej motoryzacji katalizatory to już standardowe wyposażenie, które znajdziemy oczywiście również w wielu innych pojazdach wyposażonych w silniki benzynowe bądź wysokoprężne. Zadaniem owej niepozornej części jest usuwanie z produktów spalania groźnych pierwiastków. We wnętrzu małej puszeczki zamienia się między innymi CO w CO2, jednak to wyłącznie przykład funkcjonowania tego urządzenia. Nasz skup katalizatorów w zajmuje się pozyskiwaniem metali szlachetnych znajdujących się w ich wnętrzu. Będzie to działanie maksymalnie eko, dzięki któremu każda osoba ma gwarancję, iż porządnie dba o ekologię. Każde katalizatory skup w sprawdza profesjonalnym sprzętem i, w zależności od rodzaju monolitu, oferuje atrakcyjne oferty cenowe. Zachęcamy do skontaktowania się z naszym skupem. Będziemy otwarci na każdy rodzaj współpracowania, skupujemy uszkodzone katalizatory w każdych ilościach i w każdym przypadku oferujemy świetne warunki cenowe. By poznać pełny cennik katalizatorów, należy skontaktować się z naszymi pracownikami. Zapewniamy, iż ta usługa pozytywnie zaskoczy każdego. Zamiast cały czas głowić się nad faktem, co zrobić z taką zepsutą puszką, zgłoś się do nas nawet teraz.

 9. 2019 April 11

  We can search for, and discover, any information inside off seconds, we
  can easily connect to our cloe friends and distant acquaintances
  ith a number of social networking sites, we can easily broadcast our feeling
  on the wole world, and we can easily invite tbem too read or view our opinions (and have acquired it for).
  On checking out their recently launched ‘I want Candy’ campaign on Facebook and You – Tube, we’ve every reason to trust
  how the company’s marketing team has been at their creative best.
  Clean normal water gained the 3rd spot, haaving a fridge the fourth
  while NHS bagged the sixth spot.

 10. 2019 April 16

  I’m not certain the place you’re getting your information, however
  good topic. I needs to spend some time leafning more or figuring out more.
  Thank you ffor magnificent information I was searching for thiss info for
  my mission.

 11. 2019 April 16

  Co uczyniło naszą usługę tak dobrą, iż cieszymy się wielką popularnością na rynku? W głównej mierze jako jedyny skup samochodów w możemy zaoferować niesłychanie dobre warunki cenowe. Wycenianiem pojazdów zajmują się doświadczeni pracownicy, osoby , które biorą pod uwagę przede wszystkim realną wartość rynkową samochodu. Ceny będą oczywiście zmniejszane o naszą prowizję, ale ta pozostaje najniższa na rynku, dzięki czemu z pewnością zawsze nasz klient będzie usatysfakcjonowany z przedstawionej oferty. Co naprawdę istotne, odpowiadamy ekspresowo na wszelkie zgłoszenia i przekazujemy własną wycenę, która do niczego nie zobowiązuje. Jeśli z jakiegoś powodu oferta okaże się nieciekawa, da się z powodzeniem zrezygnować z kontynuowania współpracy z naszą firmą. Dbamy też o to, by kasacja pojazdów w przestała być problematyczna dla naszych Klientów. Po pierwsze wypisujemy potwierdzenia pozwalające na szybkie wyrejestrowanie samochodu. Do tego wszystkiego zabieramy samochody swoim transportem, a więc ich stan nie będzie miał jakiegokolwiek znaczenia. Skup aut w oferuje z tego powodu realną szansę na prostą oraz wyjątkowo bezpieczną sprzedaż wozu w dowolnym stanie, bez znaczenia dla wieku czy marki. Skupujemy auta tak bardzo zużyte, jak i naprawdę nowe, które będą jeszcze w atrakcyjnym stanie technicznym. Po co użerać się z dodawaniem ogłoszeń w internecie i tracić czas na kontakty z nabywcami? Z naszą firmą da się cały proces skończyć w niespełna jeden dzień i radować się gotówką, jaka wręczana jest do ręki natychmiastowo przy odbieraniu pojazdu.

 12. 2019 April 29

  Cumprimentos pela postagem. Você usou termo bastante boa para mostrar seu conhecimento.
  Desta forma você se dirige bem ao leitor.

 13. 2019 May 2

  Hi, all the time i used to check web site posts here
  early in the dawn, for the reason that i enjoy to find out more
  and more.

 14. 2019 May 3

  I am truly thankful to the owner of this web site who has
  shared this great paragraph at here.

 15. 2019 May 11

  Ꮐreat aгticle! We aгe linking to this great cοntent оn our website.
  Keeеp up the great writing. http://aggieanimaldentalservice.com

 16. 2019 May 14

  Po wykonanych próbach przeprowadzonych w Europie dobra firma wprowadziła na rynek pierwszą na świecie mobilną rozdrabniarkę odpadów komunalnych. wynajem rozdrabniacza odpadów ma takie same funkcje konstrukcyjne, jak cieszący się powodzeniem stacjonarny rozdrabniacz odpadów, dzięki czemu zapewnia klientom takie same korzyści – wysoką wydajność, niskie koszty eksploatacyjne, efektywność energetyczną, niski poziom hałasu, ochronę przed ciałami obcymi oraz łatwość obsługi. Jest to jednak pierwszy tego typu rozdrabniacz wyposażony w napęd elektryczny o niskim poborze mocy, który dzięki dodatkowemu pokładowemu agregatowi może być łatwo przemieszczony w inne miejsce zakładu, a następnie ponownie podłączony do sieci elektrycznej.

 17. 2019 May 14

  It is very interesting topic you’ve created here. The truth is
  I’m not really acquainted with this, nevertheless
  I think this is an excellent opportunity to learn more about.
  Thanks.

 18. 2019 May 14

  Enjoying the information on this site, you have done
  a fantastic job on the blogs.

Leave a Reply

Note: You can use basic XHTML in your comments. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS